LABO-MS - Polarimetry, refraktometry a další sortiment SCHMIDT+HAENSCH

Polarimetry, refraktometry a další sortiment SCHMIDT+HAENSCH

 

 

 

 

Excelence. Přesnost. Spolehlivost.

 

Jako světový lídr v polarimetrii, refraktometrii, měření hustoty a koncentrace pomáháme vytvářet lepší a spolehlivější produkty pro svět.

Naším posláním je vytvářet udržitelnější budoucnost poskytováním vysoce přesných a spolehlivých měřicích dat. Tím pomáháme podnikům a výzkumným pracovníkům s optimalizací a řízením výrobních procesů.

Schmidt + Haensch pracuje společně se zákazníkem jako tým. Společně vyvíjíme nové průkopnické technologie pro průmyslová měření, vědecký výzkum a farmakologické aplikace - přičemž vždy těžíme z dlouhodobé historie společnosti a technologického know-how.

 

 

Stručný popis společnosti

Schmidt + Haensch vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní laboratorní přístroje, procesní analytické měřicí systémy a automatizační řešení.

Od svého založení v roce 1864 je rodinná společnost předním poskytovatelem optoelektronických měřicích přístrojů. Dnes portfolio produktů zahrnuje polarimetry, refraktometry, fotometry a systémy pro analýzu procesů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Nová generace měřičů hustoty perfektně doplňuje naši řadu přístrojů pro analýzu kapalin.

Nástroje společnosti Schmidt + Haensch jsou známé svou vysokou přesností i špičkovou technologií s bezkonkurenční odolností.

 

 

Celosvětová distribuce, zákaznická podpora a školení produktů

Naše přesné přístroje jsou distribuovány v celosvětovém měřítku a naší produktové řadě spolehlivě poskytujeme mezinárodní zákaznickou podporu a školení.

 

Chceme, aby naši klienti rostli a abychom vám pomohli používat vaše nástroje co nejchytřejším možným způsobem pro efektivní úsporu zdrojů, zatímco vaše produkty si zachovají nejvyšší kvalitu.

 

 

 

Společnost LABO-MS, spol. s r.o. je výhradním dovozcem kompletního portfolia produktů SCHMIDT+HAENSCH do ČR. Poskytneme Vám komplexní služby od konzultace a návrhu vhodného řešení, po dodání, instalaci, zaškolení a následný servis, validace a kalibrace u zákazníka.

 

 

Web SCHMIDT+HAENSCH Německo

 

Facebook

Youtube

Vimeo

 

 

 

 

Kategorie produktů:

 

Pro konzultaci či objednání nás prosím kontaktujte na tel. 251 624 035 nebo e-mailem petr.smejkal@labo-ms.cz

 

 

 

Polarimetr z nové řady Vari - VariPol

 

Refraktometr z nové řady Vari - VariRef

 

Denzitometr z nové řady Vari - VariDens

 

Ovládání přístroje a zobrazení dat měření u řady Vari je snadné i na dálku

 

Polarimetr Polartronic V

 

Polarimetr Unipol L

 

Temperovaná polarimetrická trubice T-Cell

 

Saccharoflex 2020

 

Refraktometr ATR-BR

 

Refraktometr ATR-P