LABO-MS - DYNAMICA - laboratorní přístroje

DYNAMICA - laboratorní přístroje

 

 

 

 

Představujeme vám značku Dynamica Scientific, jíž jsme výhradním dovozcem a která patří do koncernu Techcomp Instruments. Sem patří i další značky, které produkují vysoce kvalitní sortiment laboratorních přístrojů a vybavení. Jde například o společnosti Edinburgh Instruments, Scion Instruments, Precisa, Froilabo, Edinburgh Sensors, Isotopx.

Dynamica je mezinárodní společnost, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej nástrojů a služeb pro výzkum biologických věd, analytické a akademické účely. Nabízí širokou škálu produktů, včetně odstředivek, spektrofotometrů, čteček mikrodestiček, analyzátorů DNA a dalších laboratorních přístrojů. Se sídlem ve Velké Británii má regionální kanceláře a výrobní závody v Evropě, Austrálii a Asii. Pomocí distributorů v mnoha částech světa profesionálně podporují tisíce zákazníků pracujících ve zdravotnictví, farmaceutickém průmyslu, chemii, výrobním průmyslu, zajišťování kvality, akademických a vládních organizacích.

Cílem společnosti Dynamica Scientific je vytvořit pro zákazníky technologické a obchodní výhody, které umožní pokrok v oblasti lidského zdraví, životního prostředí a řízení zdrojů a efektivity výroby. Od návrhu produktu přes výzkum a vývoj až po výrobu a distribuci se vždy snaží dodávat praktická a inovativní řešení se spolehlivými službami každému zákazníkovi.

 

Aktuální nabídka DYNAMICA Scientific

 

Portfolio koncernu Techcomp Instruments

 

 

Níže naleznete výběr z nabídky DYNAMICA Scientific:

 

Spektrofotometr Halo XB-10 / VIS-20

 

Centrifuga velocity 10R

 

Centifuga Velocity 14R / 14R PRO

 

Centrifuga Velocity 15R / 15R PRO

 

Centrifuga Velocity 15u

 

Centrifuga Velocity 30R

 

Analyzátor DNA Halo DNA master

 

Čtečka mikrodestiček Halo LED 96

 

pH metr pH Master BIO / LAB

 

 

 

Pro další informace či objednání nás prosím kontaktujte na tel. 251 624 035 nebo e-mailem petr.smejkal@labo-ms.cz