LABO-MS - Profil

Profil

Jsme zkušená firma LABO - MS, spol. s.r.o., a již 30 let se zaměřujeme na služby pro laboratorní, zdravotnická, školní a vědecká pracoviště, řešíme i zakázkové úkoly.

Naše služby prodejem přístroje nekončí, ale naopak začínají.
Poradíme vám s výběrem přístroje, který následně dovezeme až k vám a uvedeme do provozu. Zaškolíme personál, při závadě přístroj opravíme a validujeme po celou dobu životnosti.

Výhradně zastupujeme v ČR značky Silentia, Schmidt + Haensch, Precisa, Froilabo, Dynamica, Medinglab, Biobase a další.

V případě zájmu o nabízené přístroje, servis, validace a další služby nás kontaktujte e-mailem labo-ms@labo-ms.cz nebo na telefonu 251 624 035.


Prodej
Dodávky laboratorního vybavení
Servis
Servis a opravy laboratorních přístrojů
Validace
Kalibrace a metrologické služby

LABO - MS

Laboratorní divize, obecná technika a vybavení

Laboratorní váhy a analyzátory Precisa – výhradní zastoupení pro ČR. Dále prodej vah Kern, Radwag a Sartorius, též servis a kalibrace.

Polarimetry a refraktometry Schmidt + Haensch - prodej, servis, kalibrace přístrojů pro laboratoře, cukrovary, farmacii i školy.

MedingLab a LRT - laboratorní vodní lázně, cirkulační termostaty, chlazené lázně a kryostaty, ochlazovače, šokové testovací komory teplo-chlad pro průmysl.

Biobase - mikrobiologické inkubátory, CO2 termostaty, horkovzdušné sušárny, centrifugy, třepačky, parní autoklávy, laminární boxy, digestoře, PCR boxy, čističky vzduchu, laboratorní a medicínské chladnice, mraznice a kryoboxy, myčky laboratorního skla.

Laboratorní pece LAC - pece pro laboratoře, průmysl, pece popouštecí a kalící.

RHEOTEST Medingen - viskozimetry rotační, oscilační, kapilárové, vtlačovací i kuličkové (dle Höppera).

Liebherr chladicí technika - profesionální chladnice a mraznice pro laboratoře a medicínu.

Froilabo chladicí a tepelná technika - laboratorní chladnice a mraznice, sušárny, horkovzdušné sterilizátory, inkubátory, klimakomory, krevní banky, vodní lázně a další.

Dynamica laboratorní přístroje - centrifugy, spektrofotometry, analyzátory DNA, pH metry a další.

CertoClav - parní tlakové autoklávy nejvyšší kvality z Rakouska.

Destilační přístroje - prodej, montáže, servis.

Germicidní lampy - prodej, instalace, kontroly účinnosti zářičů, servis.

pH-metry, oximetry a konduktometry - program vodní analytiky a ekologie životního prostředí, měřící technika WTW, HANNA a Greisinger – odolné a přesné přístroje a elektrody pro laboratoř, výrobu i terén.

TESTO - přístroje pro měření teploty, vlhkosti, pH a vodivosti vody, rychlosti, tlaku, proudění plynů, kvality ovzduší (O2,CO, Nox, SO2), měření světla, hluku, otáček, spalin atd.

Macherey – Nagel - program rychlotestů kvalitativních i kvantitativních, indikační papírky, reagenční sety, fotometrické testy. Jednoduchá kolorimetrická terénní bezpřístrojová diagnostika.

Laboratorní, lékařský a kancelářský nábytek - projekty, prodej, montáže, nábytek LBN, atypický nábytek, digestoře, laminární boxy a biohazard boxy.

Analytik Jena – modely Carl Zeiss - spektrofotometry Spekord a Spekol – servis, kalibrace. Prodej dílů a materiálů – kyvety, žárovky a fotodesky pro emisní fotometry.

Zdravotnická divize

SILENTIA – skládací zástěny a pojízdné paravany pro zdravotnictví, školy, úřady, restaurace a mnoho dalších uplatnění.

LACTATE Scout - kapesní měřič krevního laktátu pro řízený trénink - sportovní lékařství, rehabilitace, záchranná služba, rekreační i vrcholový sport a fitness.

GTA Medical - (dříve ALLEGIANCE, BAXTER) speciální jehly pro odběr kostní dřeně, sternální a bioptické.

Spotřební materiály

Žárovky NARVA - výbojky, speciální přístrojové lampy a zářiče pro téměř všechny druhy laboratorních a zdravotnických přístrojů. Rovněž speciální produkce Philips, Osram, Orbitec a další.

Kyvety HELLMA - pro spektrofotometry a kolorimetry pro VIS, UV. Kyvetová okénka IR.

Filtrační papíry Macherey – Nagel, Whatman, Sartorius, Filtrak, membrány, soxhlet patrony a úplný filtrační sortiment.

Metrologické služby a přístrojový servis

Kalibrace přístrojů s protokolem – registrace ČMI pro servis a metrologické kontroly laboratorních vah,spektrofotometrů, pH-metrů, oximetrů a konduktometrů, refraktometrů a polarimetrů, tepelné techniky (termostaty, vodní lázně, sušárny, aj.).

Servis přístrojů - značkový servis přímo zastupovaných firem, také mnoha dalších dle dohody, např. laboratorních vah, vodních lázní, termostatů, sušáren, inkubátorů, pecí, pH-metrů, oximetrů a konduktometrů, odstředivek, třepaček a dalších. Posudky i kontroly přístrojů.


Provozovna - obchodní a servisní centrum, korespondenční adresa:

LABO - MS, spol. s r.o.
Petržílkova 2491/56
158 00 Praha 5
Tel.: 251 624 035, 251 624 371
e-mail: labo-ms@labo-ms.cz