LABO-MS - LABINA II - profesionální nábytek pro laboratoře

LABINA II - profesionální nábytek pro laboratoře

Pří vývoji nové řady laboratorního nábytku jsme vycházeli s osvědčené konstrukce předchozí řady a současně bylo využito dlouholetých zkušenosti z projektování, dodávek a montáží laboratoří ve všech odvětvích průmyslu, výroby, školství a výzkumu. Použitím nových materiálů a konstukčních řešení bylo dosaženo výrazného zvýšení užitné hodnoty nábytku a dokonalejšího přizpůsobení požadavkům, které moderní laboratoř na laboratorní nábytek klade. Laboratorní nábytek splňuje vysoké nároky na vybavení všech druhů moderních laboratoří. Při výrobě nábytku je použito moderních technologií a kvalitních chemicky odolných materiálů. Modulární stavebnicové řešení umožňuje vytvařet sestavy, které vyhovují různým typům dispozičního uspořádání. Variabilita barevného řešení umožňuje zakomponování nábytku do libovolného interiéru.

Hlavní rysy nové řady laboratorního nábytku LABINA II:

  • Robusní ocelová svařovaná konstrukce a moderní chemicky osolné materiály umožňuji tento nábytek aplikovat i ve velmi těžkých laboratorních provozech, kde klasický laboratorní nábytek je pro svoji krátkou životnost téměř nepoužitelný.
  • Povrchová úprava kovových konstrukcí je řešena technologií nanášení práškových pigmentů. Laboratorní nábytek typu LABINA II lze použít bez větších stavebních úprav k modernizaci laboratoří vybavených všemi druhy sériově vyráběného laboratorního nábytku, který je již fyzicky nebo morálně opotřebený.
  • Laboratorní nábytek je řešen jako stavebnice prvků v nové modulové řadě 600, 900, 1200, 1500 a 1800 mm a výškou pracovní plochy 760 mm pro práci v sedě a 900 mm pro práci ve stoje s mnoha volitelnými variantami rozměrového a funkčního řešení.
  • Barevné řešení je standardně v provedení: modrá - kov, bílá - pracovní desky, výplně, skríňky.Nebo je možno dohodnout barevné řešení dle požadavků zákazníka.
  • Povrchy pracovních desek dodáváme v provedení vysokotlaký laminát se zvýšenou chemickou a mechanickou odolností hraněný ABS 2 mm, nerez, keramická kyselinovzdorná dlažba Taurus nebo umělý kámen - (standardně Gobi white) s trvalou rezistencí vůči agresivním chemikáliím a vysokou tepelnou a mechanickou odolností.
  • Laboratorní dřezy a výlevky lze volit v provedení nerez nebo chemicky odolná kamenina, případně polypropylen.
  • Laboratorní armatury jsou chemicky odolné s poplastovaným povrchem, který odolává agresivnímu prostředí v laboratoři.
  • Laboratorní spodní police jsou vyrobeny z tvrzeného drátoskla, v horních kovových policích je integrováno osvětlení pracovní plochy pomocí lineární žárovky.
  • Vývody médií (elektro, plyn, voda, vakuum apod.) jsou osazeny v médiových sloupcích, takže neomezují prostor pro práci na pracovní ploše. Druhy a počty vývodů médií jsou volitelné dle požadavků zákazníka.
  • Nová řada zůstala nastejné hladině cen ve srovnání s předchozím typem laboratorního nábytku. Věříme, že změny v provedení nové řady přispějí k větší spokojenosti s užíváním našich výrobků.

Atypické provedení či úpravy na přání jsou po dohodě možné.

Katalog:

Galerie obrázků


Laboratorní stůl

Laboratorní stůl dvoustranný

Oboustranný laboratorní stůl s dřezy

Velký oboustranný laboratorní stůl

Digestoř - laborka

Digestoře bez skříněk

Digestoř s podskříní