LABO-MS - Nábytek pro laboratoře, ordinace a školy

Nábytek pro laboratoře, ordinace a školy

Prodáváme laboratorní nábytek, určený podle provedení jak pro prfesionální laboratoře s vysokými nároky, ale také i pro běžné školní posluchárny:

• Pro zdravotnictví nabízíme vybavení ordinací, vyšetřoven, sesterny, kuchyňky, speciální nábytek jako lůžka, lehátka, noční stolky, instrumentační stolky, vzpřimovací hrazdy atd. včetně sedaček do čekáren.
  • Pro školy jsme kromě vybavení specializovaných učeben (fyzika, chemie, počítačová pracoviště) připravili i nabídkovou řadu žákuvzdorných školních lavic a židlí, tabulí, kateder.
  • K laboratornímu a zdravotnickému nábytku je dodávána i navazující řada kancelářského nábytkuv různém barevném provedení, a také úplná řada sedacího nábytku- židle, křesla, sedačky...
  • Jako doplňkový program zajistíme i veškeré další prvky - stoly, sedací nábytek, regály, skříně, sejfy, trezory atd včetně např. osvětlovacích prvků.

V případě potřeby Vám nabízíme i rekonstrukci Vašeho pracoviště - kromě demontáže a likvidace staré laboratoře a dodávky a montáže nového laboratorního nábytku také zednické práce, obklady, instalatérské, topenářské a elektro práce, podlahové krytiny vč. položení atd. Podle dohody je možné provádět rekonstrukce jednotlivých pracovišť s minimálním narušením provozu.

Základní řady nábytku a jejich použití:

• LABINA II - laboratorní nábytek pro profesionály- kovové skelety, odolné pracovní desky, zasouvací kontejnery pod stoly.
  • Mendel - celodřevěný laboratorní nábytek pro jednodušší použití, např. školní posluchárny apod.
  • Jánský - lékařský a ordinační nábytek doplňuje řada nemocničních postelí, lůžek, vyšetřovacích lehátek a doplňků- vzpřimovací hrazdy a držadla k postelím, noční a instrumentační stolky apod.
  • kancelářský nábytek řada U - vychází konstrukčně i modulově z nábytku LABINA, ale obsahuje pracovní a psací stoly apod.
  • školní nábytek - židle, lavice, katedry, tabule a vše další potřebné vybavení.
  • Arredi Technici Villa - laboratorní nábytek nejvyšší profesionální úrovně s elegantnímm italským designem.
  • Pracovní desky pro laboratorní nábytek

Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše představy o vybavení a uspořádání Vašeho pracoviště. Přijedeme zaměřit prostory a připravíme Vám nezávaznou nabídku či projekt a ukázky vzorů a barev použitých materiálů.