LABO-MS - Vybavení pro zdravotnictví

Vybavení pro zdravotnictví

BAXTER - speciální jehly pro odběr kostní dřeně, sternální a bioptické. Infuzní pumpy volumetrické jedno i dvoukanálové, lineární dávkovače, infúzní i proplach. sety, bezpečný jednorázový systém MEDIVAC pro zachycení sekretu, chirurgické kompletní instrumentárium. Infúzní roztoky.

Carl Zeiss a Dr. Bruno Lange - speciální biochemické fotometry pro praktické lékaře i biochemické laboratoře.

Pro praktické lékaře - EKG a defibrilátory Hörmann, osobní glukometry a papírky, malé analyzátory moči a krve, analyzátory glukózy, ordinační váhy s výškoměrem apod..

Gynekologie - kolposkopy Zeiss, vyšetřovací a zákroková křesla, mikroskopy.

ORL - malá diagnostika Heine, optika Zeiss, audiometrie Präzitronic, vyšetřovací a zákrokový unit.

Oční lékařství a optika - vybavení Carl Zeiss - unity, štěrbinové lampy, refraktometry, oftalmometry, počítačové refraktometry a perimetry Allergan-Humphrey. Křesla a doplňkové vybavení. Nabídka starších oftalmologických přístrojů Carl Zeiss a Allergan Humphrey po firemní kontrole a údržbě s plnou funkční zárukou za výhodné ceny.

Dietologie a biochemie - kalkulátor DIET DEAL pro kontrolu limitních hodnot složek výživy.

Mikrobiologie – PBI - úplný program pro odběr a transport vzorků, kultivace, přístrojové vybavení a pomůcky. Biologické termostaty ISCO, standartní do 70°C, s aktivním chlazením pro 5-45°C. Vodní lázně a termostaty PGW Medingen. Počitadla buněčných kolonií, mikroskopy Carl Zeiss a CETI.

SECA - osobní váhy pro ordinace, kliniky. Kojenecké váhy pro porodnice a dětské lékaře. Sedačkové a postelové váhy.