LABO-MS - Laboratorní přístroje, pomůcky a vybavení

Laboratorní přístroje, pomůcky a vybavení

QUADROLAB - vše pro Vaši laboratoř. Velkoobchod s laboratorním vybavením a potřebami pro profesionální zákazníky. Úplná nabídka od více než 800 výrobců podle objednacího katalogu - www.thgeyer.de:

• spotřební materiál - laboratorní sklo, porcelán a plast, pipety
  • laboratorní pomůcky - aparatury, stojany, kahany, destilátory, drobné vybavení
  • laboratorní přístroje a technika - vodní lázně a termostaty, kryostaty, biologické termostaty, bakteriocidní lampy, sušárny, sterilizátory, míchačky, odstředivky, myčky a ultrazvukové čističky, analyzátory a měřicí přístroje, elektroforézy, pece, čerpadla, dávkovače a veškeré další vybavení.

ISCO- biologické termostaty i chlazené, vod.lázně, kalorimetry, teplotní skříně, sušárny a laboratorní pece.

Carl Zeiss - smluvní obch. zastoupení a servis:

• mikroskopy laboratorní pro biologii, medicínu, metalografii i školu
  • gynekologické kolposkopy, operační i vyšetřovací mikroskopy
  • oftalmologické přístroje a vybavení
  • speciální optika - dalekohledy turistické, profesionální, astro, puškohledy, geodetická a nivelační technika.

Malá optika - neznačkové malé rutinní mikroskopy, polarimetry a refraktometry pro běžné použití z Číny a Japonska

Analytik Jena - modely Carl Zeiss - spektrofotometry Spekord UV, VIS, IČ, kolorimetry Spekol, AAS, ICP, MCS. Kalibrace, veškeré příslušenství, servis a díly (kyvety, žárovky,atd.).

Precisa - Precisa Gravimetrics AG (www.precisa.com). Výhradní obchodní zastoupení pro ČR. Spolehlivá a kvalitní švýcarská moderní technika. Váhy laboratorní, analytické, přesné, předvážky, průmyslové, sušící, zlatnické, školní. PrepAsh - unikátní vysokoteplotní spalovací váhy pro stanovení obsahu popela. Dovoz, prodej, poradenství, veškerý servis a opravy, metrologické služby - kalibrace.

MedingLab a Labortechnik Medingen Drážďany, dříve Prüfgerätewerk Medingen, nástupce VEB MLW Dresden. Vodní lázně, termostaty, kryostaty, ochlazovače. Výhradní obchodní zastoupení pro ČR - prodej, servis, opravy, kalibrace.

Sartorius - laboratorní váhy (též filtrační systémy). Autorizovaný prodej a servis, montáže, periodické kontroly a kalibrace úplného sortimentu předvážek, vah analytických, laboratorních, provozních a speciálních.
Alternativní nabídka ekonomických značek Kern, Radwag , AND apod.

Automatické polarimetry a refraktometry Schmidt + Haensch, Berlín (www.schmidt-haensch.com) - přístroje pro cukrovary, potravinářství, farmacii a obecné laboratoře. Modelová řada polarimetrů Polartronic, UniPol, Saccharomat a refraktometrů HR, AR, DHR, ATR-ST, ATR-SW, DUR, DSR. Polarimetrické trubice, křemenné kontrolní výbrusy, měření barvy roztoků Coloromat 100, digitální reflexní kolorimer pro stanovení bělosti cukru dle ICUMSA Saccharoflex.

Jednoduché stolní a ruční refraktometry dle ABBE, digitální refraktometry ATAGO a polarimetry Polamat S/A. Kalibrace a opravy.

Výhradní obchodní zastoupení pro ČR - prodej, servis, opravy, kalibrace.

pH-metry, oximetry , konduktometry a fotometry  - program vodní analytiky a ekologie životního prostředí

• měřící technika WTW (www.wtwcz.com), HANNA a  Greisinger - odolné a přesné přístroje a elektrody pro laboratoř, výrobu i terén, pro vodohospodářství, hygienu, potravinářství. Průmyslová a stacionární technika, autom. analyzátory, doplňkové sortimenty.
  • Macherey–Nagel - reagenční sety, indikátorové papírky, speciální fotometry. Program jednoduché terénní bezpřístrojové diagnostiky pro analýzy vody a životního prostředí.

Liebherr chladicí technika (www.liebherr.com) - profesionální chladnice a mraznice pro laboratoře a medicínu.

Froilabo chladicí a tepelná technika (www.froilabo.com) - laboratorní chladnice a mraznice, sušárny, horkovzdušné sterilizátory, inkubátory, klimakomory, krevní banky, vodní lázně a další.

Dynamica laboratorní přístroje (www.dynamica-eu.com) - centrifugy, spektrofotometry, analyzátory DNA, pH metry a další.

CertoClav (https://certoclav.com) - parní tlakové autoklávy nejvyšší kvality z Rakouska.

Laboratorní nábytek LABINA  a  pro náročné  italský laboratorní nábytek Arredi Technici Villa (www.atvilla.it), digestoře, hazardní i laminární boxy HOLTEN a BLUE AIR